Green Games 2012 - Konačni rezultati SMS glasanja

GreenGames2012_Rezultati_Mapa

GLASANJE JE ZAVRŠENO, HVALA VAM ŠTO STE UČESTVOVALI ! :)

Grad Škola Učesnik Naziv Kod Glasova
Bor OŠ "Dušan Radović" Jelena Marković, Tijana Jevtić, Vlada Nikolić Eco Shooter gp_503 (▲8) 12358
Knjaževac OŠ "Vuk Karadžić" Isidora Velimirović, Jana Nikolić, Sara Voštinić Ko Čisti Zlo Ne Misli gp_295 (▲181) 4058
Soko Banja SŠ "Branislav Nušić" "Aleksandar Šuvak, Damjan Trifunović" Recikliraj Svet gp_133 (▲1) 4040
Kragujevac OŠ "Svetozar Marković" Aleksa Svilkić, Milica Čanić, Aleksa Živković Počisti gp_161 (▲1) 1444
Vršac Polj. Šk. "Vršac" Bojan Todorović, Sara Cvetković, David Jerković World Of Recycle gp_547 796
Sjenica TŠ "Sjenica" Alma Zekić, Kemal Zekić, Dinel Jukić
, Ajla Šabanović Očistimo grad gp_229 771
Aranđelovac TŠ "Mileta Nikolić" Filip Vasić Puzzle gp_273 456
Kovačica OŠ "Mlada Pokolenja" Denis Dudaš Super Collector gp_528 307
Pančevo OŠ "Sveti Sava" Kovačević Aleksandar, Belić Strahinja, Bojić Živojin, Nikola Alimpić Can Collector gp_643 264
Kraljevo Šumarska Škola Nikola Milosavljević, Aleksandar Simović Recycle Boy gp_810 160
Zaječar TŠ "Zaječar" Đorđe Jović Jezero gp_991 149
Niš I Niška Gimnazija "Stevan Sremac" Perendić Aleksandar, Nikola Jevtić, Aleksa Pavlović, Jovanović Stefan Sakupi Sve gp_489 102
Merošina OŠ "Jastrebački Partizani" Mladen Nikolić, Jovana Stojanović, Tamara Stević Crvenkapica gp_550 96
Aleksinac PŠ "Šumatovac" Đoršević Lazar, Tatjana Bakić, Dalibor Stojadinović Eko Rtko gp_902 94
Majdanpek OŠ "Velimir Markićević" Anja Petrović, Petar Brankovan, Marko Petković Ekomen vs Đubravka gp_135 81
Paraćin Mašinsko Eteh Škola Mijajlović Mirko, Nikola Radovanović Recikliraj gp_392 79
Zaječar TŠ "Zaječar" Tim I: Marko Mladenović, Milan Zdravković, Nemanja Milenković, Nemanja Cvetković Zeleni Grad gp_605 63
Velika Plana TŠ "Nikola Tesla" Miloš Mladenović, Stefan Radisavljević, Nikola Bulatović, Milan Simonović Ne Bacaj Smeće U Reku gp_602 62
Senta Senćanska Gimnazija Kata Kalman Kata Kalman gp_348 61
Vranje Med. Šk. "Izabel Emsli Haton" Marko Zlatković, Emilija Jovanović, Jovana Laketić Učestvuj, Recikliraj gp_543 60
Pančevo ETŠ "Nikola Tesla" Matić Srđan,
Vujanić Bojan,
Uroš Urošević Ex Igra gp_496 (▲10) 58
Ivanjica Gimnazija "Ivanjica" Filip Jekić, Stefan Jekić, Marijana Janković Pošumimo Goliju gp_420 55
Sremska Mitrovica STŠ "Nikola Tesla" Milan Budečević Moćna Metla gp_284 51
Požega Gimnazija "Sveti Sava" Milorad Koturović, Nemanja Krstonić, Miloš Đokić, Nikola Vistać Čistač gp_134 (▲1) 45
Senta Senćanska Gimnazija Kristian Sekereš Kristian Sekereš gp_210 40
Senta Senćanska Gimnazija Viktor Kobrehel Viktor Kobrehel gp_276 37
Leskovac Gimnazija Leskovac Nina Marjanović, Marija Blagojević Eco Alien gp_389 35
Zaječar Gimnazija "Zaječar" Mikić Nemanja Robotko gp_585 32
Ivanjica OŠ "Milinko Kušić" Srećko Petaković, Mirčeta Višnjić Smećimir gp_872 32
Aranđelovac Ek. Ugo. "Slobodan Minić" Tim II: Mladen Talijan, Milos Stanisavljević, Nikola Miladinović Ozonski Omotač gp_815 31
Blace SŠ "Blace" Milošević Bogdan, Adžić Kristina Spasi Svet gp_448 31
Leskovac TŠ "Rade Metalac" Vladimir Zdravković, Slađan Tasić, Aleksandar Stanković Eco Man gp_404 21
Kula "STŠ Mihajlo Pupin" + "OŠ Isa Bajić" Radonić Rajko, Vidić Ivan, Mina Jojkić Eko Kanta gp_491 13
Prokuplje OŠ "Nikodije Stojanovic Tatko" Isidora Radojević, Luka Stojiljković Ecologames gp_855 10
Jagodina EGŠ "Nikola Tesla" Sonja Milosavljević, Boris Cvijetić, Bojan Trifunović Čistunac Jagodinac gp_737 7
Apatin Gimnazija "Nikola Tesla" Aleksandar Vidaković, Aleksa Rodić, Aleksandar Toldi Očistimo Srbiju gp_708 5
Šid TŠ "Nikola Tesla" Goran Konstantinović, Đorđe Miladinović,
Ivan Savić Čisti Reku 1. gp_949 3
Bela Crkva TŠ "Sava Munćan" Predrag Đurđev Shoot The Chicken gp_442 3
Vrnjačka Banja Gimnazija Ivana Stanković, Anđelika Glušac, Nikola Stajić Gočko gp_119 (▲3) 3
Šid TŠ "Nikola Tesla" Goran Konstantinović, Đorđe Miladinović,
Ivan Savić Čisti Reku 2. gp_956 2
Tutin Tehnička škola i Gimnazija Derdemez Adnan, Saćirović Anes, Fakić Emina, Habibović Zerina Padalica gp_144 2
Aranđelovac Ek. Ugo. "Slobodan Minić" Tim I: Igor Marković, Mladen Damnjanović ,Filip Dimitrijević, Predrag Arsenijević Al Je Lep Ovaj Svet gp_683 1
Paraćin Mašinsko Eteh Škola Mijajlović Mirko, Nikola Radovanović Flaše gp_286 1
Paraćin Mašinsko Eteh Škola Mijajlović Mirko, Nikola Radovanović Smeće gp_237 1
Bela Crkva TŠ "Sava Munćan" Predrag Đurđev Catch The Egg gp_411 1
Paraćin OŠ "Stevan Jakovljević" Stefan Miletić, Filip Tanić Reciklaža gp_374 1
Kraljevo Umetnička Škola Marija Blagojević,
 Andrea Pljakić, 
Ema Živković,
 Sofija Mitrović, 
Antonije Pavliček Hvatač Smeća gp_426 1
Opština Bečej TŠ "Bečej" Blažić Nikola Recikliraj Sad gp_213 1

 


Izvor: Green Games

Prilozi: GreenGames2012